قیمت صفحات کورین

قیمت صفحات کورین به برخی از متریال ها و محل استفاده آن بستگی دارد و همچنین به رنگ های مورد استفاده و کیزان سختی سنگ و … که در قیمت دهی کورین دخیل هستند.

که توصیه می شود حتما بصورت تماس تلفنی از آخرین قیمت ها جویا شوید.

کورین در ایران دارای رنگ بندی بسیار متفاوت میباشد و در ایران حتی برند های بسیاری وجود دارد . اما در حالت کلی چند مورد از برند های صفحات کورین معروف در ایران سامسونگ کره جنوبی ال جی ، هنکس و چند برند دیگر می باشد اما عمدتا جز این برند ها برندهای دیگر کورین در بازار ایران چینی می باشند و
از نظر کیفیت صفحات کورین با برند های بالا تقریبا متفاوت می باشند. اما درمورد تنوع رنگی باید گفت هر برند طیف رنگی متفاوتی را شامل می شود که جز رنگ های رایج در صفحات کورین همچون کدهای سفید رنگ و ….. بقیه کد ها در هر یرند با برند دیگر متفاوت است این یعنی یک طیف رنگ بسیار گسترده برای هر سلیقه ای. اما از نظر قیمت صفحات کورین باید گفت هر چه دانه بندی صفحات کورین بیشتر می شود و دانه های صفحات کورین درشت تر میشود قیمت آن ها بیشتر میشود چنانچه کد های tempest کورین سامسونگ دارای بیشترین قیمت می باشند و از نظر ظاهری هم بزرگترین دانه بندی را در این برند صفحات کورین دارند. اما در حالت کلی رنج قیمت اجرای صفحات کورین به شرح زیر است.
قیمت اجرای صفحات کورین سامسونگ:
۴۸۰,۰۰۰ تا ۸۴۰,۰۰۰ تومان
قیمت اجرای صفحات کورین ال جی:
۴۲۰,۰۰۰ تا ۸۲۰,۰۰۰تومان
قیمت اجرای صفحات کورین ایرانی:
۳۰۰,۰۰۰ تا ۵۵۰۰,۰۰ تومان